NETGEAR 10 Gigabit SR SFP+-module 10000 Mbps netwerkzendontvangermodule



Prijs:
Korting430,26€
Voorraad:
16 op voorraad, klaar voor levering

Beschrijving

-1 10Gbase-SR-poort met LC-connector voor OM3 50/125 µm multimode optische vezel (maximaal 300 m) of voor OM1 62,5/125 µm multimode optische vezel (max. 33 m).
- Wordt rechtstreeks op de voorkant van de GSM7328S-200EUS of GSM7352S-200EUS aangesloten op een van de 2 speciale SFP+-slots.
-Past ook in de AX743 adapter.

representatie / productie
Maximale gegevensoverdrachtsnelheid 10000 Mbps
Maximale overdrachtsafstand 300m
Bedradingstechnologie 10Gbase-SR
Gewicht en afmetingen
Gewicht 17,1 g
Logistieke gegevens
Geharmoniseerde systeemcode 85369010

Klanten die dezelfde artikelen als jij hebben bekeken, hebben ook gekeken naar: